Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Pytanie do Użytkowników + Sugestia]Usunięcie reklamy dopalaczy.


Infactor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam za drażliwą treść (+18)
Ale czy naprawdę administratora dosłownie POPIERDOLIŁO żeby reklamować Dopalacze na forum (lega*****)... Czy tylko kasa jest dla was ważne.
Nie wiem czy będzie rozsądne pytać użytkowników co na ten temat myślą, ale chciałbym prosić o usunięcie danej reklamy bo to już jest naprawdę wielka hańba żeby reklamować takie gówna na forum.

PS.
Nie wiem czy dobry dział ale napisałem sugestię i razem

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Jesteś strasznie głupi jeśli myślisz, że to administracja ustawia sobie reklamy na forum. Reklamę może kupić każdy kto wejdzie na tą stronę i ma trochę kasy. Google walczy z takimi reklamami (np. porno) i próbuje dopasowywać reklamy do tematyki strony.

Opublikowano

Jesteś strasznie głupi jeśli myślisz, że to administracja ustawia sobie reklamy na forum. Reklamę może kupić każdy kto wejdzie na tą stronę i ma trochę kasy. Google walczy z takimi reklamami (np. porno) i próbuje dopasowywać reklamy do tematyki strony.

Sugerujesz że Dopalacze to tematyka strony... Mądrze...

MPC ma pełny dostęp do tych reklam więc to od nich zależy, a wystawianie takich reklam to popieranie używek.

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Napisałem Ci, że to nie zależy od administracji kto jaką reklamę wstawi na forum. Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jeśli nie, to przeczytaj mojego poprzedniego posta jeszcze raz.

Google walczy z takimi reklamami (np. porno) i próbuje dopasowywać reklamy do tematyki strony.

Sugerujesz że Dopalacze to tematyka strony... Mądrze...

Gdzie to sugeruję? Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Opublikowano

Hmm, akurat tu się nie zgodzę, z tego co tam idzie wyczytać są to legalne dopalacze, są przecież luki w prawie, gdzie akurat te zawarte w reklamie środki odurzające w cale nie są nielegalne.

Opublikowano

A niech sobie będą i reklamy kokainy, a chuj Ci do tego.

Jak ktoś będzie chciał dopalacze, to sobie kupi, a reklama nie ma na to wpływu. I tak 99% ludzi nawet nie zwraca na nie uwagi.

+ Jak napisał Matzar, administracja nie wybiera jakie reklamy tu mają być.

Game Over

Opublikowano

Jesteś strasznie głupi jeśli myślisz, że to administracja ustawia sobie reklamy na forum. Reklamę może kupić każdy kto wejdzie na tą stronę i ma trochę kasy. Google walczy z takimi reklamami (np. porno) i próbuje dopasowywać reklamy do tematyki strony.

 

Matzar, przecież serwis adtaily oferuje kolejkę, akceptację reklam - taką MPC również chyba ma :f

Reklamy na tej stronie są moderowane. Wydawca ma maksymalnie 3 dni na ich akceptację.

 

I chyba też nie trzeba takich zamieszczać, lecz to mi się tak tylko zdaje ;-)

 

Poza tym mi to nie przeszkadza, niechaj MPC czerpie korzyści - a jak nie chcesz zamawiać dopalaczy to nie zamawiaj ;_;

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Matzar, przecież serwis adtaily oferuje kolejkę, akceptację reklam - taką MPC również chyba ma :f

Nie wiem do końca na jakiej zasadzie działa adtaily ale wątpię jakoby kokosz siedział codziennie i przeglądał jakie reklamy mają pojawiać się na MPCForum. :)

Opublikowano

Jesteś strasznie głupi jeśli myślisz, że to administracja ustawia sobie reklamy na forum. Reklamę może kupić każdy kto wejdzie na tą stronę i ma trochę kasy. Google walczy z takimi reklamami (np. porno) i próbuje dopasowywać reklamy do tematyki strony.

Przykro mi, ale to ty się mylisz. Jeżeli chodzi o AdTaily, to odbiorca tej reklamy może ja odrzucić. Działa to trochę inaczej niż AdSense. Tutaj ludzie płaca za konkretne reklamy na wybranych portalach. W zależności od ilości odwiedzin danej strony, cena takiej reklamy wzrasta. Jeżeli właściciel portalu nie zgodzi się na umieszczenie danej reklamy u siebie, wtedy autorowi zwracane są koszty.

Oznacza to, że ktoś tą reklamę zaakceptował i ja również jestem za usunięciem jej, od razu najlepiej.

 

PS. mamy teraz taka technologie, że e-maile z informacjami o nowych reklamach można odczytać i zaakceptować/odrzucić w telefonie, wiesz? :P

 

PS2. Nie wiem, czy teraz będzie w ogóle możliwe odrzucenie tej reklamy, skoro już została zaakceptowana. Trzeb by było przeczytać regulamin AdTaily.

Opublikowano

Przykro mi, ale to ty się mylisz. Jeżeli chodzi o AdTaily, to odbiorca tej reklamy może ja odrzucić. Działa to trochę inaczej niż AdSense. Tutaj ludzie płaca za konkretne reklamy na wybranych portalach. W zależności od ilości odwiedzin danej strony, cena takiej reklamy wzrasta. Jeżeli właściciel portalu nie zgodzi się na umieszczenie danej reklamy u siebie, wtedy autorowi zwracane są koszty.

Oznacza to, że ktoś tą reklamę zaakceptował i ja również jestem za usunięciem jej, od razu najlepiej.

Pomyliłem AdTaily z AdSense, masz rację. Tak czy siak, jeśli kierzek wprowadzał AdTaily (taką informację dostałem przed chwilą na PW) to chyba nie myślał. prototype.js + AdTaily = padający JS. Ale fix incoming.

Opublikowano

Pomyliłem AdTaily z AdSense, masz rację. Tak czy siak, jeśli kierzek wprowadzał AdTaily (taką informację dostałem przed chwilą na PW) to chyba nie myślał. prototype.js + AdTaily = padający JS. Ale fix incoming.

U, wychodzi na to, że to przez to pada JS? :D Nice ;-) Cóż. Na pewno kierzek nie wprowadził tego bez zgody kokosza.

 

PS. Matzarek wraca na empece? :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...